ବିଶାଖାପାଟଣା ଗୁଣୁପୁର ଟ୍ରେନରୁ ଖସି ପଡ଼ି ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଦୁଇଟି ପାଦ କଟିଲା

ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି : ବିଶାଖାପାଟଣା ଗୁଣୁପୁର ଟ୍ରେନରୁ ଖସି ପଡ଼ି ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଦୁଇଟି ପାଦ କଟିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଗୁରୁତର ଆହତ ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି କାଶୀନଗର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ପୁରୁଟିଗୁଡା ଗ୍ରାମର ୫୦ ବର୍ଷୀୟ ବାନାଲା ରବି ବାବୁ । ଆଜି ବିଶାଖାପାଟଣା ଠାରୁ ନିଜ ଗାଁକୁ ଫେରୁଥିବା ସମୟରେ ଘଟିଲା ଅଘଟଣ। ଟ୍ରେନର ଗତି କମିବା ସମୟରେ ହଠାତ୍ ଟ୍ରେନ ଗେଟରୁ ଖସିପଡିଥିଲେ ରବି ବାବୁ। ସେହି ସମୟରେ ଟ୍ରେନ ଚକା ତଳେ ରହି ତାଙ୍କ ପାଦ ଦୁଇଟି କଟିଯାଇଛି । ତୁରନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ମୂଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟକୁ ଆଣିଥିଲେ ଲୋକେ । ତେବେ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ଥିବାରୁ ଅଧିକ ଚିକିତ୍ସା ଚାଲୁ ରହିଥିବା ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକ ସ୍ଥଳେ ଅଧିକା ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଏଠାରୁ କୌଣସି ବଡ ସହରରେ ଥିବା ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯାଇ ପାରେ ବୋଲି ମେଡିକାଲ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry this site disable right click
Sorry this site disable selection
Sorry this site is not allow cut.
Sorry this site is not allow copy.
Sorry this site is not allow paste.
Sorry this site is not allow to inspect element.
Sorry this site is not allow to view source.