କିଶୋର ନ୍ୟାୟ ପରିଷଦ ଦ୍ବାରା ନାବାଳକଙ୍କୁ ୨ବର୍ଷ ୩ ମାସ ଦୋଷ ଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ।

ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି : ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ସ୍ଥିତ ଗଜପତି ଜିଲ୍ଲା କିଶୋର ନ୍ୟାୟ ପରିଷଦ ଦ୍ଵାରା ଏକ ମାମଲାରେ ବିଚାରଧୀନ ଜଣେ ନାବାଳକ ଦଣ୍ଡିତ ହୋଇଥିବା ଜଣାଯାଇଛି । କିଶୋର ନ୍ୟାୟ ପରିଷଦ ଗଜପତି ଜଣେ ବିଚାରଧୀନ ନାବାଳକକୁ ଏକ ହତ୍ୟା ମାମଲାର ବିଚାର କରି ପରିଷଦର ପ୍ରିନିସିପାଲ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ ସତ୍ୟବ୍ରତ ରଣା ଏବଂ ସଦସ୍ୟା ଭାଗ୍ୟଲକ୍ଷ୍ମୀ ନାୟକ ସମସ୍ତ ସାକ୍ଷ୍ୟ ପ୍ରମାଣକୁ ଭିତ୍ତି କରି ୨ବର୍ଷ ୩ ମାସ ଦୋଷ ଦଣ୍ଡ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିଛନ୍ତି । ନାବାଳକର ଚରିତ୍ରରେ ସୁଧାର ଆଣିବା ପାଇଁ ତାର ପାଠପଢା ଓ ଦକ୍ଷତା ବିକାଶ ପାଇଁ ତାକୁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ସ୍ଥିତ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ଆବାସରେ ରହିବା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହା ରାୟଗଡା ଥାନା କେଶ ନଂ ୫୪/-୧୩/୬/୨୧ ଟ/ଝ ୩୦୨/୩୪ ଭାରତୀୟ ପିଙ୍ଗଳ କୋଡ଼ ଦଫା ଅନୁସାରେ ମକଦ୍ଦମା ଚାଲିଥିଲା ।ଉକ୍ତ ମକଦ୍ଦମାଟିକୁ ସରକାରୀ ଓକିଲ ପାଣ୍ଟାଲା ପ୍ରସାଦ ରାଓ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sorry this site disable right click
Sorry this site disable selection
Sorry this site is not allow cut.
Sorry this site is not allow copy.
Sorry this site is not allow paste.
Sorry this site is not allow to inspect element.
Sorry this site is not allow to view source.